AQUALUNG LOOK HD

Skladem • 1 varianta110 Kč161 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma146 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma371 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma18 neověřených recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Divecentrum CZ s.r.o.

• kvalitní italský výrobek

zatím neodzkoušeno, ale design vypadá suprové, skvěle sedí na obličeji, nikde netlačí.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Sedí stejně dobře jako Look, jiný mechanismus řemínku atd.. Za 880 Kč dobrá volba, za současnou cenu okolo 1200Kč bych se podíval i na ostatní masky.

• kvalitní provedení
    • možnost připevnit držák na kameru
    • výměnná skla
    • možnost vsazení dioptrických skel
    • dobře sedí na obličeji
    • běžný zorný úhel bez periferního vidění

Používám tyto brýle už několik let a jsou prima a kvalitní.

Look HD je dalším vývojovým stupněm nejprodávanější potápěčské masky, která je na trhu již od roku 1988. Při zachování původních předností masky Look, kterými jsou skvělé padnutí a komfort přináší nový Look některé invovativní technologie. Do rámečku byla integrována antitorzní přepážka z nerez oceli (AISI 316), která zajišťuje maximální stabilitu rámečku a rovné postavení zorníků, což eliminuje zkreslení.

• Silikonová lícnice Look "padne opravdu každému" ze 100% antialergenního silkonu.
  • Technologie AFT: střídání lesklých a matných ploch na lícnici zajišťuje ještě lepší vodotěsnost, pohodlí a a zároveň zamezuje tvorbě otlaků.
  • Antitorzní přepážka z nerez oceli AISI 316 integrovaná v rámečku. Výhody: lepší viditelnost bez zkreslení.
  • Rámeček je vyroben z inovativních technopolymerů a je vyztužen anorganickými vlákny. Výhody: odolnost proti nárazům, trvanlivost.
  • Tvrzená skla 4mm.
  • Kardanové přezky.
  • Pásek ze 100% silikonu s rozšířením v týlní oblasti.
  • Možnost vložení optických skel: -1 až -10, +1,5 až +3 (po půl dioptrii).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 253 569 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta93 % • 34 721 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Divecentrum CZ s.r.o.

• kvalitní italský výrobek

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• kvalitní provedení
    • možnost připevnit držák na kameru
    • výměnná skla
    • možnost vsazení dioptrických skel
    • dobře sedí na obličeji
    • běžný zorný úhel bez periferního vidění

Používám tyto brýle už několik let a jsou prima a kvalitní.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta93 % • 34 721 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Agama

• Velmi dobře sedí na obličeji, ale musí se dobře nastavit délka postraního řemínku. Masku mám já i můj manžel a oba jsme velmi spokojeni.
    • žádná

• , zakoupeno v Agama

původní masku LOOK jsem používal 14 let bez jediného problému a bez větších známek opotřebení. Kdyby mi nebyla odcizena, určitě by mi sloužila ještě další řadu let. Proto jsem se rozhodl opět koupit masku LOOK. Maska je velmi dobře zpracovaná a perfektně mi sedí.

• , zakoupeno v D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Vyzkouším 18.3. 2018 na Bali

• , zakoupeno v Snakesub

Zatím jsem produkt nepoužila, tak nemohu hodnotit.

• , zakoupeno v Snakesub

Maska vypadá velmi kvalitně. Zatím nebyla vyzkoušena.

• , zakoupeno v D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Nevím

• , zakoupeno v Snakesub

• vysoká kvalita, materiál, výborně sedí